Skip to main content

vyjadrenia spokojných zákazníkov

referencie

Spokojnosť klientov je mojou vizitkou

Dnešný deň som prežila príjemné a radostné chvíle, stále budem spomínať na veľký zázrak, čo som prežila. Moc a moc ďakujem.

Estika

Najviac mi pomohla metóda moxovanie, ktorú som absolvovala opakovane ako predoperačnú prípravu- veľmi doporučujem. Nepotrebovala som analgetiká po operácii a doktor sa čudoval prečo ich nepýtam. Keď som mu vysvetlila odkázal Ti, že nevie čo robíš, ale že máš v tom pokračovať. Juditka, si ako slniečko, ktoré dodáva teplo, energiu a milý úsmev. Ďakujem Ti.

Mária

Vytvárate jedno z najčarovnejších a najpokojnejších miest aké poznám. Odchádzam od Vás vždy ako znovuzrodená, pokojná, pozitívne naladená a plná energie. Ďakujem.

Jana

Odchádzam s úžasným pocitom odovzdanej energie a ľahkými svalmi a dušou. Tak čím viac dávate, nech tým viac sa Vám vracia.

Váhovská

Neopísateľný pocit spokojnosti, uvoľnenia a radosti, ktorá vychádza sama bez čohokoľvek. Som sama sebou ako už dávno nie a za to Vám ďakujem.

Neopísateľný pocit

Štyri dni pred mojou svadbou som prišla za Tebou a veľmi mi to pomohlo. Príjemne som sa odreagovala a nemyslela na starosti. Vždy keď som s Tebou cítim sa ako v nebi a Ty si bohyňa.

Ivana

Neopísateľný pocit, odchádzam ako vymenený človek. Ďakujem.

Monika

Ďakujem za to, že si a že mi bolo umožnené sa k Tebe dostať. Pomáhaš mi spoznať samú seba a odhaliť tajomstvá Bytia.

Dana

Bolo to ako tanec…veľmi pekne ďakujem.

Jarka

Veľká vďaka tejto krásnej a dobrej pani, ktorá mi pomohla a naučila ako žiť bez bolesti a starostí.

Katka

Z celého srdca ďakujem, že si mi ukázala cestu, ktorú som dovtedy nepoznala a otvorila si mi úplne nové svety.

Bibiana

Po vypracovaní astrologickej analýzy som lepšie pochopila svoju dcéru. Ďakujem za Váš obetavý prístup a detailné rozobratie súvislostí.

Ema

Terapie u tebe dává Tomovi jiný rozměr díky dalším podpurným informacím a mám z toho vnitřně velkou radost, že se posouvá dál i díky tobě a nezastagnuje na úrovni tínedžera pro omezený rozhled a vliv spolužáku. I vnímání chování tvých synu mu dává jiný náhled na věc, mám z toho radost – poskytuješ mu komplexní terapii – fyzickou, psychickou, spirituální, emocionální, mateřskou…… jsem za to vďěčná a ráda bych v nastolené línii pokračovala.

Jana

Prinášaš mi do života osobitý ženský pohľad na život, vďaka Tebe si uvedomujem aké dôležité a prirodzene ženské je tvoriť akýmkoľvek spôsobom, aké je dôležité mať sa rád. Do praktikovania qigongu dávaš kus seba, ženskosť, hravosť. Ženské kruhy sú v Tvojom podaní úžasné pre sebapoznávanie a uvedomovanie si ženstva. Ty si proste Žena tvorivá, pokojná, múdra, láskyplná, hravá, jemná, praktická.

Biba

Si upokojujúca a schopná ma dať do Tvojho režimu, do kľudu, privedieš ma na iné myšlienky, snažím sa potom inak premýšľať, inak riešiť problémy a komunikovať rozvážnejšie. Jedným slovom skľudníš ma.

Anet

Chcem Vám poďakovať za masáž…naozaj mi pomohla a po bolesti ani stopy. Ďakujem, že nemusím brať lieky. Ste úžasná! Ďakujem.

Katarína

Ďakujem za všetko, čo pre nás robíš. Nachádzam u Teba niečo, čo neviem slovami popísať.

Renáta

Odchádzam ako znovuzrodená, ako niekto úplne iný. Ešte raz vďaka. To, čo robíte, robíte s láskou a veľmi dobre!

Odchádzam ako znovuzrodená

Už viac rokov som stálou klientkou aj s mojim manželom. S pribúdajúcim vekom, s pribúdajúcimi bôľkami sa pravidelne vraciame a tešíme na účinnú masáž. Vždy odchádzam ľahšia o kilá bolesti a ťažšia o prílev energie. Ďakujem Juditke za dar, s ktorým sa vie podeliť s každým.

Iveta

Spoznal som Ťa tak, že som prišiel takmer po štyroch úplne seknutý a si ma zachránila. Odvtedy sa k Tebe chodím zachraňovať.

Norbi

naše služby

výber z článkov

Praktické tipy na podporu zdravia

13. apríl 2020

Pozvánka na Kongres východných učení ...

11. júl 2017

Spoločná spomienka na aktivity roku 2016

11. júl 2017

Jesenný tábor QiGong v prírode

19. október 2016

Atmosféra kongresu, rok 2014

23. december 2015

Medzinárodný kongres Návrat k podstate

16. august 2015

Nenechajte si ujsť účasť na podujatí

22. september 2014

Letný tábor pre dospelých aj deti

27. júl 2014

Jarný Relaxačný tábor qi gongu

01. máj 2014

Po magických miestach južného Anglicka

26. apríl 2014