Poskytované služby

  • Masáže (čínska, japonská, indická, reflexná, meridiánová, lávovými kameňmi, masáž tehotných, bankovanie, medová masáž, intuitívna masáž, zvuková harmonizačná masáž, nožná masáž, metamorfná masáž, )
  • Tréningy Qi Gong (čchi kung), individuálne hodiny; verejné hodiny
  • Terapia s využitím stimulácie bodov podľa konštitúcie klienta 
  • Su Jok-  kórejská technika aplikovania farieb, semien, moxovanie
  • BaZi – analýza osobnostného profilu pomocou čínskej astrológie
  • Poradenstvo v načasovaní dôležitých osobných udalostí
  • Tvorivé dielne s enkaustikou (tvorba obrazov z vosku)
  • Jedinečný obraz podľa konštitúcie osobnosti

Relaxačné a regeneračné pobyty so zdravotnými cvičeniami Qi Gong (čchi kung) pre firmy a verejnosť

Zvukový kúpeľ elfskými ladičkami

zvuková terapia ladičkami

zvuková terapia ladičkami

Harmonický zvuk prináša liečivú frekvenciu a vráti telo do jeho zdravých, harmonických vibrácií. Na základe týchto princípov, má Zvukový kúpeľ pozitívny vplyv na fyzické, emocionálne a energické telo. Zvuková terapia je jemným a pritom veľmi účinným spôsobom ako zrelaxovať a udržať si psychickú rovnováhu.

Počas Zvukového kúpeľa sú rezonančné ladičky umiestnené na Vašom tele a kombinácie tónov Vás vykúpu v harmónii zvukov.  V tomto hlbokom stave uvoľnenia sa spomaľujú  mozgové vlny, rozpúšťajú energetické blokády, vyrovnávajú energetické centrá a utišujú emócie.

Výskum preukázal, že hudba je schopná meniť rytmus mozgových vĺn, rovnako ako tlkot srdca a dýchanie. Sluch je spojený s nervovými dráhami tela, zvuk má vyrovnávací účinok na nervový a imunitný systém. Dr. Emoto zistil, že molekuly vody pozitívne reagujú v prítomnosti krásnej hudby a harmonických zvukov rovnako ako voda, ktorá tvorí 70-80% nášho tela.

Nechajte sa unášať do sveta ladných zvukov Univerza.

Časovanie udalostí Vášho života

poradenstvo načasovanie udalostí

výber vhodného termínu

Po tisícročia sa Číňania snažili zhromažďovať informácie a znalosti a vďaka tomu máme možnosť usmerniť svoje konanie. Ak konáme vedome vo vhodnom dni a čase naša šanca na spokojný život sa zvyšuje. Plávame po prúde a vitálna energia koncentrovaná v čase a priestore poskytuje podporu aby sme s menším úsilím dokázali udržať harmóniu v našom živote.

Každá zmena, ktorú v tejto realite robíme a každé zahájenie novej dôležitej udalosti nesie v sebe pečať energie okamihu, v ktorej vznikla. Táto kvalita následne sprevádza celý vývoj nasledujúcich udalostí.
Vyhľadanie prospešných dátumov je kombináciou astronómie, astrológie a dlhodobých historických pozorovaní vzorcov jemných energií. Vzniknuté väzby sa prejavujú v udalostiach nášho života a je možné vyhľadať deň a hodinu pre aktivity, ktoré sú v harmonickej rezonancii s konkrétnym človekom a hlavne kedy je čas na rozhodnutie.

Rozhodujte sa a konajte načas.

konzultácie o výbere termínu

výber vhodnej aktivity, výber partnera

čínska astrológia

časovanie udalostí

Rozbor osobnosti BaZi

analýza osobnosti BaZi

čínska astrológia konzultácie

Poradenstvo ponúka zrozumiteľný prehľad energetických kvalít zapečatených v čase vášho narodenia do vášho systému. Všetky tieto vplyvy hovoria o vašich vonkajších i skrytých vlastnostiach, nadaniach, možnostiach a príležitostiach,  vzťahoch, kariére, vašom vplyve na okolie, o zázemí, aj sile vašej vôle a sebadôvere. Bazi vám ponúkne vhodné a nevhodné obdobia na dôležité udalosti vo vašom živote ako je napríklad zmena zamestnania, svadba, narodenie dieťaťa, výber povolania a oblasti v ktorej máte šancu uspieť. BAZI vášho dieťaťa vám ukáže cestu, akým smerom by sa mohlo vaše dieťaťa uberať, či sa mu bude dariť v umeleckej , intelektuálnej alebo športovej sfére. A mnoho iných ďalších veľmi zaujímavých informácií.

Základ BAZI tvoria kvality, ktoré sa zapečatia v jedincovi v momente narodenia. Jeho pečať je ovplyvňovaná 10 ročnými  obdobiami, ktoré napovedia pod akým vplyvom je v danom momente osoba, kde je jej potenciál prípadne slabina, na čo by si mala osoba dávať pozor, čomu sa vyhýbať alebo naopak do čoho investovať, kedy sa presťahovať, oženiť či vydať… Správny výklad BAZI nám dokáže pomôcť v pochopení samého seba, našich silných a slabých stránok. Pochopením vzťahu medzi človekom, prostredím, časom a vplyvom Univerza odhalíme osud a cestu človeka na zemi.

QiGong

Súlad plynulých pohybov, dychu a vedomia, ktoré rozprúdia energiu a krv a privedú k harmónii tela mysle a ducha. Bezpečné techniky vedú ku kultivácia, kedy sa stáva človek  stabilnou, flexibilnou a harmonickou osobou v každodenných situáciách a zmenách života, ktoré sú tým najlepším učiteľom.

Qigong je známy buď ako bojové umenie, samoliečebné a regeneračné zostavy vedúce k dlhovekosti alebo ako duchovná cesta za hlbším poznaním. Tieto prístupy majú tri veci spoločné: všetky zahŕňajú správne prepojenie tela, dýchacie techniky a prácu s informáciou. Niektoré postupy zvyšujú energiu, iné preplachujú vrstvy tela, zhromažďujú alebo rozhýbavajú energiu.  Pomalé jemné pohyby väčšiny foriem qigongových zostáv možno ľahko prispôsobiť aj pre telesne postihnutých a môžu byť vykonávané v akomkoľvek veku. Qigong sa zásadne „necvičí“, ale praktizuje. Stačí si ho osvojiť pri každodenných činnostiach a pochopiť princípy, ktoré sa praktizovaním zvedomujú a človek sa stáva prirodzene zdravým, šťastným a vedomým Človekom.

Qigong vytvára povedomie o našej bytosti, ktoré nie je súčasťou tradičných cvičebných programov.

čchikung

techniky kultivácie

Jemné, plynulé pohyby znižujú stres, budujú vytrvalosť, zvyšujú vitalitu a posilňujú imunitný systém, zlepšujú kardiovaskulárne, respiračné, zažívacie funkcie, hormonálne vyrovnanie a psychické rozpoloženie. Tí, ktorí udržujú praktizovanie qigongu zistia, že spočiatku pomáha rýchlemu zotaveniu z choroby, človek neskôr získa mladistvú vitalitu, udržiava fyzické aj psychické zdravie až do vysokého veku. Jedným z najdôležitejších dlhodobých účinkov je obnovené spojenie tela / mysle / duše. Qigong harmonizuje telo, myseľ a znovu obnovuje spojenie so svojím duchom. Keď sú integrované tieto tri aspekty našej existencie, pozitívny pohľad na život eliminuje postoje a správanie, ktoré brzdia pochopeniu. Vyvážený život prináša väčšiu harmóniu, stabilitu a vnútornú radosť z bytia.